„DesignRush“ duomenimis, geriausios kovo mėnesio kūrybinės agentūros

„DesignRush“ duomenimis, geriausios kovo mėnesio kūrybinės agentūros

68% specialistų teigė, kad prekės ženklo nuoseklumas padidino jų pajamas nuo 10% iki daugiau nei 20%. „DesignRush“ paskelbė kovo mėnesio geriausių kūrybinių agentūrų, siūlančių įvairias kūrybines paslaugas, tokias kaip prekės ženklo kūrimas, dizainas ir rinkodara, sąrašą.

TU MYLI MANE, 2022 m. kovo 9 d / PRNewswire-PRWeb / – nuoseklus prekės ženklo vaizdų ir pranešimų naudojimas visose platformose palengvina prekės ženklo atpažinimą, padidina patikimumą ir pasitikėjimą. Tiesą sakant, kaip pranešė „Lucidpress“, 68% profesionalų teigė, kad prekės ženklo nuoseklumas padidino jų pajamas nuo 10% iki daugiau nei 20%.

„DesignRush“, B2B prekyvietė, jungianti įmones su specializuotomis agentūromis, kovo mėnesį paskelbė geriausių kūrybinių agentūrų, galinčių padėti organizacijoms nuosekliai valdyti savo prekės ženklus, sąrašą.

Populiariausios kovo mėnesio kūrybinės agentūros yra:

1. Punch Design Co. – punchdesign.co
Ekspertizė: rinkos tyrimai, Prekės ženklo kūrimasCopywriting ir kt

2. Pulp & Pixel – pulpandpixel.ca
Patirtis: grafinis dizainas, spaudos dizainas, pakuočių dizainas ir kt

3. Perpetual Solution – perpetualsolution.com
Patirtis: grafinis dizainas, logotipų dizainas, tekstų rašymas ir kt

4. „Stigan Media“ – stiganmedia.com
Patirtis: interneto dizainas, socialinių tinklų rinkodara, tekstų rašymas ir kt

5. Forge Digital Marketing, LLC – forgedigitalmarketing.com
Patirtis: prekės ženklo kūrimas, grafinis dizainas, reklama ir kt

6. Di Pietro Marketing Group LLC – dipietro.biz
Patirtis: prekės ženklo tapatybė, interneto dizainas, spaudinių dizainas ir kt

7. Slice Design – slicedesign.co.uk
Patirtis: prekės ženklas, pakuočių dizainas, prekės ženklo dizainas ir kt

8. Embacy – embacy.io
Patirtis: prekės ženklo kūrimas, interneto dizainas, vartotojo sąsajos / UX dizainas ir kt

9 Ghostwriting Venture – ghostwritingventure.com
Specializuotos žinios: scenarijų rašymas, el. knygų rašymas, iliustracijų dizainas

10. SEO darbai – seoworks.co.uk
Specializacija: interneto dizainas, skaitmeninė rinkodara, turinio rinkodara ir kt

11. Serff Creative Group, Inc. – serffcreative.com
Patirtis: spaudos dizainas, logotipų dizainas, interneto dizainas ir kt

12. Marketingo maišytuvas – themarketingblender.com
Patirtis: prekės ženklo pozicionavimas, vizualinis identitetas, fotografija ir vaizdo įrašai ir kt

13. Cohn Media – cohnmedia.com
Ekspertizė: socialinės žiniasklaidos valdymas, tekstų rašymas, prekės ženklo kūrimas ir kt

Prekės ženklai gali tyrinėti geriausias kūrybines agentūras pagal vietą, dydį, vidutinį valandinį įkainį ir portfelį „DesignRush“.

Apie DesignRush:

DesignRush.com yra B2B prekyvietė, jungianti prekių ženklus su agentūromis per ekspertų apžvalgas ir agentūrų reitingų sąrašus, apdovanojimus, žinių išteklius ir suasmenintas agentūrų rekomendacijas dėl patikrintų projektų.

Žiniasklaidos kontaktas

Maja Dukadinovska, DesignRush, 8008565417, maja@designrush.com

Twitter

ŠALTINIS DesignRush


Leave a Reply

Your email address will not be published.