Irvingo ISD studentai pateko į „SkillsUSA“ valstijos konkursą

Irvingo ISD studentai pateko į „SkillsUSA“ valstijos konkursą

Irvingo ISD studentai praėjusį mėnesį šventė puikų pasirodymą SkillsUSA rajono konkurse Waco mieste. Iš viso 56 studentai iš Singley akademijos, MacArthur vidurinės mokyklos, Irvingo vidurinės mokyklos ir Ratteree karjeros plėtros centro pelnė didžiules teises.

„SkillsUSA“ yra karjeros ir techninio mokymo studentų organizacija (CTSO), kurios tikslas – paruošti studentus karjerai meno / vaizdo įrašų, grafinio dizaino, kompiuterių, kulinarinio meno, teisės, STEM, sveikatos mokslų ir kt. Į rajoninį konkursą patekę mokiniai savo žinias ir įgūdžius demonstravo pristatydami, testuodami ir kurdami projektus.

Šie mokiniai pateko į SkillsUSA valstijos konkursą, kuris vėliau šį mėnesį vyks Galvestone:

Irvingo vidurinė mokykla

AV gamyba

Angel Mejia, Digital Cinema Production

Valeria Calderon, „Digital Cinema Production“.

Nathaniel Gonzales, televizijos prodiuseris

Yelitza Mercado, televizijos prodiuseris

Jose Garcia, televizijos prodiuseris

Albertas Ortizas, televizijos prodiuseris

Damianas Madrigalas pelnė sidabrą „AV Quiz Bowl“.

Irvingas Madrigalas pelnė sidabrą „AV Quiz Bowl“.

Martinas Hernandezas, pelnė sidabrą „AV Quiz Bowl“.

Chrisas Arevalo, pelnęs sidabrą „AV Quiz Bowl“.

Grafikos menai

Lisseth Vanegas, Stalinis leidinys / Karjeros kelio demonstracija / Reklamos dizainas

Alex Prada, AV viktorinos dubuo / fotografija / skelbimų dizainas

Jose Luisas Hernandezas Solano, pelnė auksą parodoje „Karjeros kelias“.

Ruth Cias, pelnė auksą parodoje „Karjeros kelias“.

Angel Herrera, pelnė sidabrą AV viktorinoje

Jimmy Rosas pelnė sidabrą „AV Quiz Bowl“.

Elmer Amador, skelbimų dizainas

Joshua Celis, skelbimų dizainas

Samatha Saravia, skelbimų dizainas

Juanas Rico Perezas, skelbimų dizainas

Ratteree karjeros plėtros centras

Christopher Rodriguez Lebron, techninė priežiūra ir remontas

Sonny Rich, mobilioji elektroninė instaliacija

MacArthur vidurinė mokykla

Juanas Espinosa Contreras, Kabinetai ir malūnai

Andresas Espinosas, kabinetas

Luisas Licea, kabineto darbų paroda

Grace Marquez, inžinerinis dizainas

Aubrey Brown, inžinerinis dizainas

Paola Romero, inžinerinis dizainas

Charlie Laurent, inžinierių darbų paroda

Levi Simmons, inžinierių darbų paroda

Alexis Mora, inžinierių darbų paroda

Elvis Gamez, inžinierių darbų paroda

Elijah Narbaez, inžinierių darbų paroda

Angela Sandoval, inžinierių darbų paroda

Mahmoud Mohamoud, inžinierių darbų paroda

Edwardas Diazas, Nacionalinis elektros kodas

Troy Broom, Nacionalinis elektros kodas

Coenas Fullmeris, Inžinerijos principai

Enrique Castellanos, Nacionalinis elektros kodas

Singley akademija

Aleksandras Maldonado, teisėsauga

Ricardo Miranda, teisėsauga

Ricardo Garcia, teisėsauga

Abigail Mendoza, teisėsauga

Bryanas Rojasas, gaisrų gesinimas

Rogelio Alvarez, gaisrų gesinimas

Mano Ontivero, gaisrų gesinimas

Alexander Huynh, priedų gamyba

Tyleris Perry, priedų gamyba

Riley Lobb tiltai, priedų gamyba

Gabriel Esqueda, priedų gamyba

Ezequyel Martinez, priedų gamyba

Danny Tran, priedų gamyba

Zaavan Gonzalez, mobilioji robotika

Brandonas Banuelosas, mobilioji robotika

Carlosas Meza-Ochoa, techninis rengimas

Alfredo Ganutas, techninis rengimas


Leave a Reply

Your email address will not be published.